Hívjon minket: +36 57/ 454-454 sales@tplasztik.hu

Karrier

Cégünk dinamikusan fejlődő jászladányi telephelyére munkavállalót keres az alábbi munkakörökbe:

Karbantartó lakatos

 Feladatok

  • Az üzem területein működő berendezések javításának, karbantartásának elvégzése
  • Részvétel a megelőző karbantartási feladatok ellátásában és a berendezések javításában, átépítésében, telepítésében
  • Javítási, fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

 A jelentkezés feltétele:

  • Szakirányú végzettség, képesítés (géplakatos, gépszerelő)
  • Szakmai tapasztalat (csőszerelés, hidraulika, pneumatika)
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Hidraulikus berendezések szervízelésében szerzett gyakorlat

 Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az erika.simon@tplasztik.hu email címre és töltse ki a jelentkezési lapunkat.

Folyamatközi ellenőr

 Feladatok

  • Gyártási specifikációknak való folyamatos és állandó színvonalú megfelelőség ellenőrzése, az eltérések megfelelő dokumentálása
  • Gépek, gyártási paraméterek, technológiai beavatkozások figyelemmel kísérése
  • Termékek ellenőrzése a gyártási- és műveleti utasításoknak megfelelően
  • Gyártási folyamat megfigyelése a gyártási szabálytalanságok észlelése és megszüntetése érdekében
  • Minőségi problémák okának kivizsgálásában való részvétel
  • Szükséges minták gyűjtése
  • Adatrögzítés vállalatirányítási rendszerbe

  • középfokú végzettség
  • számítógépes felhasználói ismeret

Előny:

  • jó stressz tűrő, problémamegoldó- és szervezőkészség,
  • önálló-, illetve csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság.
  • megbízhatóság, pontosság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • bónusz rendszer
  • hosszú távú együttműködés
  • szakmai fejlődési lehetőség

Telephely és levelezési cím:
H-5055 Jászladány, Tisza u. 4.
Telefon:
+36 57 454-454
+36 30 681-6000
+36 30 681-7000
Fax:
+ 36 57 454-777
Email cím:
sales@tplasztik.hu
tplasztik@tplasztik.hu

T-Plasztik Kft

HungaryEnglish